Kırlangıç Flama

Kırlangıç flama, genel olarak firmaların tanıtım ve de reklam amaçlı bastırdıkları bayrak modellerindendir. Kırlangıç flama, kırlangıç bayrak olarak da adlandırılmaktadır.

Fuar, seminer, organizasyonlar, açılış gibi etkinliklerde firmalar logolarının basılı olduğu bu kırlangıç flamaları kullanmaktadırlar. Kullanım yerine göre farklı boyutlarda basılmaktadırlar. Suya dayanıklı kumaştan yapıldıkları için de hem iç hem de dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Genel olarak dükkânlar, özel alanlar, makam odaları, iş yerleri gibi alanlarda tercih edilen reklam ve itibar sağlamak amacı ile kullanılan ürünlerdir. Okullarda, fuarlarda, festival, şenlik, alışveriş merkezleri ve de açılışlarda sıklıkla kullanımı görülmektedir. Kullanım kolaylığı ve uzun süre dayanıklı olması nedeni ile de sıklıkla tercih edilen kırlangıç flamaları günümüzde hemen hemen her yerde görebilmemiz mümkündür.

Kırlangıç Flama Siparişinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kırlangıç flama siparişi vermeden önce ebat, ölçü ve adet gibi ürün özelliklerinin doğru verildiğinden emin olmanız tavsiye edilmektedir. Kırlangıç flamada kullanılacak olan tasarımın, markanızı en iyi anlatacak şekilde yapılmış olduğuna emin olunmalı ve yüksek çözünürlükte bu tasarımın yapılmış olmasına özen gösterilmelidir.