Plaj Bayrakları

Plaj bayrağı, tanıtım yapılacak yerlerin önünde dikkat çekmek, ilgi uyandırmak ve kampanyalı olan hizmet ve ürünleri tanıtmak amacıyla üretilen özgün bir bayrak modelidir.

Bu özel ve benzersiz bayrak çeşitleri birçok alanda kullanılmakta olup, kullanımları zaman içinde daha çok tanıtım ve reklam amaçlı olmak üzere giderek yaygınlaşmıştır. Reklam amaçlı tanıtım genellikle yüksek maliyetler ve bütçeler gerektirse de yelken bayrakları sayesinde daha cazip ve uygun bir bütçe ile etkili reklam üretilebilir.

Yelken bayraklar, pratik olarak birçok alanda kullanılabilen, kullanımı kolay ve sağlam yapıya sahip bir üründür. Bu bakımdan kullanım alanı oldukça geniş olan işaretlerdir. Günümüzde iş yerleri, mağazalar, fabrikalar, konferans salonları, sergiler, açılış organizasyonları, oteller, restoranlar, benzin istasyonları, plajlar, eczaneler, bayiler, iletişim merkezleri, marketler, kuaförler ve güzellik merkezlerinde yelken bayrakları sıklıkla kullanılmaktadır.

Uzun süreli kullanıma uygun olması, uygun fiyatlarda oldukça güçlü reklam sunması çok daha fazla talep edilmesinin nedenleri arasındadır.

Kumaş Özelliği: 110 gr. Raşel Kumaş
Bayrak Ölçüsü: 75×250 cm, 75×300 cm, 100×400 cm.
Direk Ölçüsü: 3 mt, 4mt , 5 mt.
Direk Özelliği: Alüminyum, demonte üç parçadan oluşur.
Kullanım Alanları: Her türlü etkinlik, firma önü, ürün tanıtımı.
Baskı Özelliği: İç mekan sublime dijital baskı.
Dikiş Detayı: Lazer kesim üzerine tek dikiş