Hakkımızda

Hakkımızda

Bayrak ve Flama ürünlerinin üretimini yapan firmamız, 15 yılı aşan tecrübesiyle dijital tekstil baskısı sektöründe faaliyet göstermektedir. Üretimden teslimat sonrası hizmetlere kadar titizlikle çalısmakta müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Her zaman ürettiği ürünün arkasında durmayı bilen, müşterilerimizin bayrak ve baskılı flama ihtiyaçlarına en iyi şekilde çözümler üretmeye odaklanan Alsan Bayrak olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.

Misyonumuz

15 yılı aşkın süredir müşterilerimize kaliteli hizmetten ödün vermeden; Türkiye’de bayrak ve flama baskı sektörünün lider firması olmak, yurt dışında şubeleşerek ihracat ağımızı genişletmek.

Vizyonumuz

Zamanında teslimat, kaliteli baskı ve uygun fiyat politikamız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek.

Kalite Politikamız

Günümüzün sürekli değişen ve gelişen dünyasında kalite yaratmak, korumak, geliştirmek ve müşteri isteklerini ekonomik bir şekilde karşılamak üreticilerin vazgeçilmez sorumluluğu haline gelmiştir.

Alsan Bayrak, müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla yaratılan ürün ve/veya hizmetin kalitesini geliştirmeyi, doğru zamanda, hatasız, eksiksiz olarak yerine ulaştırmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

Müşterilerin taleplerini ve yasal mevzuat şartlarını karşılayan, her zaman aynı kalitede ürün güvencesi verilmektedir.

Kalite yönetim sistemi, ISO 9001:2015, ISO 10002:2018, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 standartlarına uygun olarak belgelendirilmiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği bizim için en önemli önceliktir. İş sağlığı ve güvenliği konusunda hassas bir yaklaşım benimseyerek, çalışanlarımızın güvenliği için gerekli önlemleri alıyoruz. İş kazalarının önlenebilir hale getirilmesi ve çalışanların motivasyonunun artırılması, iş süreçlerimizi daha da verimli hale getirmektedir.

Alınan tüm önlemler, çalışanlarımızın yanı sıra müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz içinde geçerlidir.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda yüksek standartlarımızı sürekli iyileştirerek, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde öncü ve lider bir firma olmayı hedefliyoruz.